LEMAR

LeMar'ın kanıksanmış kalite ve ortaklık anlayışı müşterilerinin her zaman için ona sadık kalmasını sağlamaktadır. Müşterilerini dinlemesi ve onların ihtiyaçlarına tam uyan çözümler üretebilmesi ile tanınan LeMar bununla yetinmeyip sipariş öncesinde başlayan ortaklığı kurulum, uygulama ve sonrası aşamalara da yayarak müşteri ile yaşam boyu sürecek bir ortaklık inşa etmektedir.

CTB, Inc. şirketinin bir alt şirketi olan LeMar komple tahıl toplama ve depolama çözümleri sunmaktadır. LeMar Industries 1982 yılında Bob ve Sharron Martin tarafından kurulmuştur. Oğulları Scott aktif bir şekilde müşterileri için hizmet vermeye devam etmektedir. Şirketin sahip olduğu kesinlik mühendislik yetenekleri ve en son CAD teknolojilerini kullanarak elde ettiği detaylandırmalar sayesinde müşterilerimizin standardına uygun güvenilirlik ve kaliteyi sunabilmekteyiz. Deneyimli tasarım ekibimizde inşaat mühendisleri, makine mühendisleri ve üretim mühendislerimiz bulunmaktadır ve bu uzmanlar müşteri için en iyi sonucu verecek çözümü bulabilmek için gene müşteri ile işbirliği içinde çalışmaktadırlar. Sahaya özel koşullara uygun (rüzgar, sismik faaliyet ve kar) tasarımları tüm Amerika ve dünyada yaratırız ve standart ürünlerimizi müşterinin ihtiyaçlarına uyacak şekilde uyarlarız. Yüksek kalite çelik ürünlerimize ek olarak LeMar ürün yelpazesinde işleme makineleri ve Riley Equipment dökme malzeme toplama ekipmanları da bulunmaktadır. Ayrıca Midwest Bearing şirketinden alınan kaliteli parça yataklar ve güç aktarım birimleri ile Grain Reclaim şirketinin en hızlı ve güvenilir tahıl toplama aracı da sizlere sunduğumuz ürünler arasındadır. LeMar Industries olarak erişimi kolay Des Moines, Iowa merkezimiz I-80/I-35 koridoru sayesinde Amerika'nın her yerine erişimi olan bir kavşağa kurulu bulunmaktadır.

LeMar Industries 100,000 ft² (9,290 metrekare) üzerinde son teknoloji ARITMALI (LEAN) üretim alanına ve toz kaplama tesisi de dahil gene 100,000 ft² (9,290 metrekare) üzerinde bir fabrikasyon alanına sahiptir; ayrıca, geniş bir çelik envanterini stokta tutarak tüm müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi mümkün kılmaktadır. Riley Equipment tüm ürünlerini 110,000 ft² (10,219 metrekare) büyüklüğündeki kendi fabrikasında üretmektedir. Beraber çalışmanın gücüne odaklanan LeMar ve yukarıda sayılan yan şirketleri, büyümekte olan tahıl, gübre ve agrega&madencilik pazarlarına üstün ürünler sunmaktadırlar. Küresel mükemmellik standartlarını oluşturmaktayız.