OVOTHERM

1965'ten bu yana yumurta ambalajı (viyol) sektörünün en güçlü şirketlerinden birini ortaya çıkarmış olmamızın sebebi, basitçe söylemek gerekirse, en uygun fiyata en yüksek kaliteyi sunabilmekten memnuniyet duymamızdır. Küresel bir pazar lideri ve seksenden fazla ülkede müşterileri olan bir şirket olarak en iyi bağlantılara ve bilgilere sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Bu küresel ağımız, yenilikçilik özelliklerimiz ve ta en başından bu yanan piyasa ihtiyaçlarına uyarlanmış ama müşteriye özel çözümler geliştirme yeteneklerimiz sayesinde ortaya çıkmıştır. Üretim ve pazarlamada 40 yıldan daha uzun bir deneyime sahip uluslararası uzmanlar olarak en iyi ürünleri ve çözümleri sunarken, özel piyasa ihtiyaçlarını da müşteri tesislerinde gerçekleştirilen tüm teknik bilgi uygulamalarımız ve çalışmalarımızla karşılıyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmak için yapılan her faaliyeti seviyoruz.

Taahhüdümüz

Ürün ve hizmetlerimizin en yüksek memnuniyeti yaratmasını garanti altında tutmak istiyoruz. Bu seveple de tüm istek ve beklentilerinizi işimizden keyif alarak karşılıyoruz.

Azim ve Tutku

Ovotherm uluslararası yumurta sektörünün bir numaralı viyol üreticisi tercihidir. Çevre gerekliliklerini her zaman aklımızda tutarak mükemmel viyoller tedarik etmekle yükümlüyüz. Uzun yıllar sürecek ilişkilerin kapısını açan uluslararası ağımız sayesinde müşterilerimize artı değer sağlıyoruz. Yumurta işine dönük tutku ve konsantrasyonumuz bizi yenilikçi ve ekonomik çözümlere ulaştırmaktadır.